Najbliższe wydarzenie:

Halowy Bobrowy Staw

Zobacz szczegóły

Informacje

Organizatorem zawodów jest: Agnieszka Polityło - Aluwihare Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki BOBROWY STAW.

Stajnia Bobrowy Staw to doskonałe miejsce dla jeźdźca i dla konia wybudowane na najwyższym europejskim poziomie. Prowadzimy pensjonat dla koni a naszym pensjonariuszom oferujemy bogatą infrastrukturę. Posiadamy przestronne boksy, myjki wewnętrzne i zewnętrzne, solarium, karuzelę. Treningi odbywają się na kwarcowym czworoboku, parceurze i w pełnowymiarowej hali treningowej. Dodatkowy atut to nowoczesna siodlarnia i szatnia z pełnym zapleczem sanitarnym. Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług, konsultowaliśmy się z najlepszymi fachowcami.

Bobrowy Staw to założona w 2009 roku nowoczesna stajnia i klub sportowy, położone malowniczo nad woda, ale jednocześnie urocze miejsce stwarzające idealne warunki do wypoczynku i rekreacji w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Stajnia znajduje się we wsi Sowia Wola, zaledwie 25 kilometrów od granicy Warszawy. Cały teren Ośrodka to 12 ha zagospodarowanych na potrzeby Twoje i Twojego konia, z czego 8 ha stanowią wygrodzone zielone padoki, 1,5 ha staw i 2 ha las. Stworzyliśmy idealne warunki do wypoczynku dla osób spragnionych ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku. Kampinos zaprasza do długich wędrówek konnych i pieszych, a po dniu pełnym wrażeń możesz wypocząć w naszym kameralnym klubie. Sąsiadami stajni są rzadkie gatunki zwierząt i ptaków: orły bieliki, żurawie, łosie i bobry.

Tworzymy grupę pasjonatów. Cały swój czas i umiejętności poświęcamy na rozwój, ukierunkowany na podnoszenie komfortu świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra trenerska pomaga doskonalić umiejętności w każdej dyscyplinie jeździeckiej, a doświadczony personel stajenny dba o bezpieczeństwo i wygodę koni powierzonych naszej opiece. Do każdego konia i jego właściciela podchodzimy indywidualnie. Nasza działalność to sposób na życie, chęć dotknięcia tajemnicy bycia i życia w symbiozie z tymi zwierzętami. Jeżeli Twoje potrzeby i pasje związane z końmi pokrywają się z naszymi, zapraszamy do Stajni Bobrowy Staw.